logo_2014

banermdk2015-2

ZAJRZYJ DO NAS

regulamin_wycieczek

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

FOTON - INFORMACJE

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

amr_logo

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Lipca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Pracownia teatralna pod kierunkiem Pani Justyny Maliszewskiej

W skład pracowni wchodzą :

teatr1TEATR "WIERCIPIĘTUSIE" Uczestnicy zespołu to dzieci w wieku 5-7 lat, które lubią bawić się w teatr, śpiewać i rysować. Podczas zajęć bawiąc się dziewczynki i chłopcy poznają elementarne zasady gry scenicznej, uczą się poprawnej artykulacji, ćwiczą dykcję oraz emisję głosu.

teatr1 (2)TEATR" WIERCIPIĘTEK" Grupę tworzą dzieci w wieku 8-14 lat. Metodą gier dramatycznych prowadzone są zajęcia z dykcji, emisji głosu, kultury języka. Młodzi ludzie uczą się autoprezentacji, publicznego wypowiadania się oraz elementów gry aktorskiej.

TEATR"MY" W zajęciach uczestniczy młodzież szkół gimnazjalnych, licealnych oraz studenci współtworząc przygotowywane spektakle. Stosowane są różne formy wypowiedzi scenicznej (np. teatr cieni). Uczestnicy poznają podstawowe zasady gry scenicznej , ćwiczą dykcję, emisję głosu, uczą się poprawnego posługiwania się językiem polskim, autoprezentacji, mówienia publicznego. Młodzież uczestniczy w warsztatach teatralnych, przeglądach, konkursac i, wycieczkach.

teatr4

 

 

 

 

 

 

 

 

STUDIO TEATRU WYOBRAŹNI
pod kierunkiem Mirosława Majewskiego

Uczestnicy zajęć (młodzież szkół ponadgimnazjalnych), łączą pasje aktorskie i radiowe. Poznają rzemiosło aktorskie i specyfikę pracy w studiu radiowym. W pracowni powstają etiudy i spektakle prezentowane na scenie, a także słuchowiska. Uczestnicy zajęć wielokrotnie brali udział w konkursach recytatorskich, zdobywając nagrody i wyróżnienia.
W Studiu Teatru Wyobraźni w krótkim czasie powstało kilka wartościowych słuchowisk. Praca przed mikrofonem doskonale przygotowuje uczestników zajęć do wystąpień publicznych i przedstawień teatralnych i estradowych. Zespół aktorski przygotowuje się do wystawiania spektakli i etiud dramatycznych, estradowych, lalkowych i pantomimy, poznając pełne spektrum scenicznego rzemiosła.

altalt

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack