logo_2014

banermdk2015-2

ZAJRZYJ DO NAS

regulamin_wycieczek

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

FOTON - INFORMACJE

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

amr_logo

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Lipca 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Harmonogram zajęć PDF Drukuj Email
sobota, 19 września 2015 19:41

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

Akademia Młodych Reporterów – Joanna Sadowska
Poniedziałek:15:30 – 17:00 – (Gimnazjum Nr 2)

Środa: 15:30 - 17:00 - (Gimnazjum Nr 2)

Piątek: 15:30 – 17:00 – (Gimnazjum Nr 2

Akademia Młodych Reporterów – Mirosław Majewski

Środa: 15:00 - 16:30 - (Gimnazjum Nr 2)

Czwartek – 15:00 - 18:00 – (Gimnazjum Nr 2)
Sobota – 11:15 – 13:30 – (Gimnazjum Nr 2)

Akademia Młodych Reporterów – Anna Bobruś -Chołota
Czwartek: 15:00 – 17:00 - (Gimnazjum Nr 2)

Zajęcia teatralne – Mirosław Majewski
Poniedziałek – 17:00 – 18:30 - (MDK)
Piątek – 17:00 – 19:15 - (MDK)
Sobota – 9:00 – 11:15 - (MDK)

Zajęcia teatralne – Justyna Maliszewska
Poniedziałek - (MDK)
Wiercipiętusie: 14:30 – 16:00
Wiercipiętki: 16:00 – 17:30
Wtorek - (MDK)
15:30 – 16:30
Teatr My: 16:30 – 18:00
Środa - (MDK)
14:00 – 17:00
Czwartek - (MDK)
Wiercipiętusie : 14:30 – 16:00
Teatr My: 16:00 – 17:30
Piątek - (MDK)
Wiercipiętki: 16:00 – 18:30

Nauka gry na keyboardzie – Izabela Harcej
Poniedziałek - (MDK)
I grupa: 14:00 – 15:30
II - 15:30 – 17:00
Wtorek - (MDK)
I grupa: 14:30 – 16:00
II grupa: 16:00 – 17:30
Środa - (MDK)
I grupa: 14:00 – 15:30
II - 15:30 – 17:00
Czwartek - (MDK)
Akompaniament teatralny – 14:30 – 16:00
II grupa: 16:00 – 16:45
Piątek - (MDK)
I grupa: 14:00 – 15:30
Akompaniament teatralny – 15:30 – 16:15

Zajęcia wokalne i nauka gry na keyboardzie – Marian Skiba
Poniedziałek - (MDK)
Demex – 15:30 – 17:30
Nauka gry na keyboardzie – 14:45 – 15:30, 17:00 – 17:45
Wtorek - (MDK)
Nauka gry na keyboardzie – 14:15 – 15:00, 17:30 – 18:15
Mini Demex gr. Początkująca – 16:00 – 16:45
Mini Demex gr. Średniozaawansowana – 16:45 – 17:30
Mini Demex gr. Zaawansowana – 15:00 – 16:00
Czwartek - (MDK)
Mini Demex gr. Początkująca – 16:00 – 16:45
Mini Demex gr. Średniozaawansowana – 16:45 – 17:30
Nauka gry na keyboardzie – 15:15 – 16:00, 17:30 – 18:15
Piątek - (MDK)
Nauka gry na keyboardzie – 11:15 – 12:00, 17:30 – 18:15
Demex – 15:30 – 16:30
Mini Demex gr. Zaawansowana – 16:30 – 17:30

Pracownia Plastyczna Color Wheel i Kid Art. – Elzbieta Krzywicka
Poniedziałek - (MDK)
I gr. 14:00 – 15:30
II gr. 15:35 – 17:05
Wtorek - (MDK)
III gr. 14:00 – 15:30
IV gr. 15:35 – 17:05
Środa - (MDK)
III gr. 14:00 - 15:30
IV gr. 15:35 – 17:05
Czwartek - (MDK)
III gr. 14:00 – 15:30
IV gr. 15:35 – 17:05
Piątek - (Przedszkole Nr 13)
V gr. 13:00 – 13:45
VI gr. 13:45 – 14:30

Pracownia Plastyczna Modna Sztuka – Justyna Malicka-Sławińska
Poniedziałek
IV grupa: 14:45 – 17:00
Wtorek
II grupa: 14:00 – 15:30
I grupa: 15:45 – 17:15
Środa
III grupa: 14:00 – 15:30
IV grupa: 15:30 – 17:00
Czwartek
II grupa: 14:00 – 15:30
I grupa: 15:45 – 17:15
Piątek
III grupa: 14:15 – 16:30

Klub Turystyczny MłoDzik – Sławomir Korpysz
Wtorek: 15:00 – 18:10
Środa: 15:00 – 18:10

Klub Boogie Opus Twist – Jacek Gumienny
Poniedziałek: (ZSHiG)
KBOT dzieci A/B – 16:00 – 17:30
KBOT dzieci B/A – 17:30 – 19:15
Środa: (ZSHiG)
KBOT dzieci A/B – 16:00 – 17:30
KBOT dzieci B/A – 17:30 – 19:15
Czwartek: (MDK)
KBOT Średniozaawansowana – 16:00 – 17:30
KBOT Zaawansowana – 17:30 – 20:00
Piątek: (IV LO)
KBOT Średniozaawansowana – 16:00 – 17:30
KBOT Zaawansowana – 17:30 – 19:00

Klub Boogie Opus Twist – Ewa Harańczyk
Wtorek: (SP Nr 11)
Swing Dance Kids – 16:30 – 18:00
Swing Dance Junior – 18:00 – 19:30
Środa: (MDK)
Mini Klub Boogie Opus Twist – 16:00 – 17:00
Klub Boogie Opus Twist Kids – 17:00 – 18:30
Klub Boogie Opus Twist Junior – 18:30 – 19:45
Czwartek: (SP Nr 11)
Swing Dance Kids – 16:30 – 18:00
Swing Dance Junior – 18:00 – 19:30
Piątek: (MDK)
Mini Klub Boogie Opus Twist – 16:00 – 17:00
Klub Boogie Opus Twist Kids – 17:00 – 18:30
Klub Boogie Opus Twist Junior – 18:30 – 19:45

Formacja Tańca Nowoczesnego Foton – Joanna Wilkołaska
Poniedziałek - (MDK)
Mały Foton: duety – 14:30 – 15:30
Mały Foton: formacja – 17:00 – 19:00
Wtorek - (MDK)
Mały Foton: duety – 14:30 – 16:00
Foton Dance: 17:30 – 19:00
Foton Style, Foton Kids: 16:45 – 17:30
Grupa początkująca: 16:00 – 16:45
Czwartek - (MDK)
Foton – 17:30 – 19:00
Piątek - (ZSGiH)
Mały Foton: formacja – 17:30 – 19:00
Foton Dance: 16:00 – 17:30

Zespół Tańca Jazzowego Ballo – Sabina Englot
Poniedziałek - (Gimnazjum Nr 2)
Ballo II - 15:30 – 17:00
Ballo Junior – 17:00 – 18:30
Środa - (Gimnazjum Nr 2)
Ballo I - 15:30 – 17:00
Balerinka – 17:00 – 18:30
Piątek - (Gimnazjum Nr 2)
Ballo I - 17:00 – 18:30
Ballo Junior – 15:30 – 17:00
Sobota - (MDK)
Ballo I – 9:30 – 12:30 (MDK)
Ballo II – 12:30 – 14:00 (MDK)

Pracownia Modelarska Dedal i Ikar – Tadeusz Stachniuk

-wszystkie zajęcia odbywają się w pracowni modelarskiej mieszczącej się w budynku Przedszkola Miejskiego Nr 13
Poniedziałek
I grupa: 16:00 – 18:30
Wtorek
II grupa: 16:00 – 19:15
Środa:
I grupa: 16:00 – 18:30
Czwartek:
II grupa: 15:30 – 19:30
Piątek:
I grupa: 16:00 – 18:30

Organizacja Imprez Masowych - Barbara Nizio
Poniedziałek: 15:00 – 18:00
Środa: 15:00 – 18:00

Organizacja Imprez Masowych – Agata Sobczyk
Poniedziałek - Piątek: 8:15 – 13:15

Organizacja Imprez Masowych – Violetta Furtak
Poniedziałek: 14:30 – 19:30
Wtorek: 13:45 – 19:00
Środa: 08:00 – 14:30
Czwartek: 8:00 – 12:15, 15:30 – 17:30
Piątek: 8:00 – 10:00

Organizacja Imprez Masowych – Anna Bobruś-Chołota
Poniedziałek: 8:00 – 13:00
Wtorek: 8:00 -13:00
Środa: 7:30 – 12:30
Czwartek: 13:00 – 18:00
Piątek: 7:30 – 12:30


 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack